Поради перед купівлею карабіну

Більшість мисливців розуміють, що існуюча сьогодні вогнепальна зброя – предмет, здатний вражати цілі на далеких відстанях, а у випадку необдуманого поводження або доволі поширеної необережності, він може стати причиною непоправних наслідків. Сьогодні практично будь-хто бажаючий спроможний купити карабін для полювання. Для гарантовано безпечного поводження зі зброєю слід сприймати базові правила поводження нею, про що ми і поговоримо в цій невеликій статті.

Уважна перевірка розрядження карабіну – основне правило

Будь-яка зброя є небезпечною, особливо, якщо це напряму стосується чужої. Багатозарядний аналог рекомендується перевірити максимально ретельно. Далеко не завжди у багатозарядній зброї коректно спрацьовує викидач, в результаті чого в патроннику знаходиться патрон. Як показує практика, далеко не всі власники зброї достатньо добре її чистять, що в майбутньому може перерости в значно неприємніші наслідки.

Основні правила поводження зі зброєю

  1. Виконувати постріл варто лише після того як ви ретельно прицілилися.
  2. Зламану зброю слід віднести до спеціаліста на ремонт. Поки поломка не буде вирішена, використовувати її не можна.
  3. Зброю потрібно регулярно чистити.
  4. Категорично не рекомендується самому замінювати деталі, які вийшли з ладу.
  5. Якщо вам потрібно перенести зброю, наприклад, в тир або на стрільбище, покладіть її у відповідний захисний чохол, розміщуючи патрони окремо.
  6. Не тримайте постійно палець на спусковому гачку.
  7. Стосовно полювання колективного формату, варто відмітити, що в його ході варто якомога ретельніше дотримуватися рекомендацій безпеки, оскільки навколо знаходитимуться люди.
  8. Слід уважно тримати затвор відкритим чи заламаною рушницю саме до моменту безпосереднього виходу на стрілецьку позицію.
  9. Не дарма і на будь-якому стрілецькому стенді завжди передбачені максимально жорсткі правила, які безпосередньо проголошують, що спортсмен повинен рухатись по майданчику виключно з переламаною рушницею, а заряджати і закривати її може, лише коли вже зайняв позицію для ведення вогню. Це все написано багаторічним досвідом, і завжди є місце обережності.

В сьогоднішніх реаліях уміння правильно поводитися зі зброєю стане особливо цінним надбанням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>