Купити квартиру Київ дешево: думки експертів

Для того, щоб купити власне житло, недостатньо зібрати потрібну суму грошей. Практично завжди проявляються деякі інші тонкощі. Ринок нерухомості столиці, як і у будь-якому іншому місті, схильний до регулярних змін, що важливо враховувати. Щоб максимально вдало купити квартиру Київ дешево та ціни, слід враховувати кілька поширених та перевірених рекомендацій. Це потрібно для того, щоб уникнути давно відомих помилок та ризиків, адже у ході підписання договору найбільш вразливою стороною виступає якраз-таки покупець.

У Києві зустрічаються кілька базових видів квартир:

  1. Квартири на кілька поверхів – в подібній нерухомості можливий вибір масштабів: 20-150 м2, які зустрічаються на останніх поверхах.
  2. Квартири сталінського періоду досить поширені в Києві та мають декілька переваг, серед яких чималий простір.
  3. Поширені «Хрущовки» відомі всім і такого житла в Києві, мабуть, найбільше.
  4. Так звані «Брежнєвки» мають більше кімнат, іноді вміщують дві вбиральні та дві лоджії з великими вікнами.
  5. Невеликі за площею є квартири готельного типу.

Придбання смарт-квартири приховує у собі досить високу вигоду не виключно на початковому етапі. До того ж, витрати на платежі комунальникам будуть суттєво нижчими в квартирі-студії, ніж навіть традиційному однокімнатному варіанті. Не варто забувати, що постійно жити в подібній нерухомості буде оптимально всього одній людині. З причини економії квадратних метрів, для родини там буде досить непросто перебувати.

Чому важлива думка професіонала?

Іноді, продавці зазначають у договорі про продаж не до кінця реальну інформацію. Зустрічаються випадки, коли продавець, з певних причин, вказує іншу вартість у договорі про продаж. Так, наприклад, у разі неправомірності договору, буде складно довести, що спочатку продавцю була заплачена сума грошей більше, ніж зазначена у документації.

Традиційна передача майна покупцю може відбуватися не до кінця коректно. Слідкувати за виконанням кожного із зазначених пунктів акту передачі особливо важливо. Інакше, майно було раніше передано третій особі, і законному покупцю складно буде його повернути. У такому разі виникають вже додаткові проблеми щодо його повернення.

Визнання угоди неправомірною може відноситися до абсолютно будь-якої процедури, яка стосується купівлі нерухомості. Наполегливо рекомендується попередньо вивчити повноваження продавця, що створить можливість суттєво знизити практично всі ризики. Перевірка всієї документації є обов’язковою.
Якісна допомога агентства нерухомості завжди дозволить мінімізувати ризики. У такому разі, своя квартира або приватний будинок у Києві буде ближчою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>